06 Mart 2021 Cumartesi

 MERHABA GELİBOLU
27 - 04 - 2011

Gelibolu Medya "Herşey Gelibolu İçin" sloganıyla sizlerle birlikteliğine başladı.

Sloganımızdan da anlaşılacağı üzere, hedefimiz Gelibolu için elimizden ne gelirse maksimum onu yapabilmek.

Amacımız doğru ve güncel haberleriyle, tarafsız ve objektif bakış açısıyla, katılımcı ve paylaşımcı yaklaşımıyla, haber yorum karışımıyla, Gelibolu'da ve dünyada olup biten herşeyi sizlerle paylaşmak.

Gelibolu Medya, bir bakıma Gelibolu'nun sesi olsun istiyoruz, Gelibolu'nun gözü kulağı olsun istiyoruz, Gelibolu'nun dış dünyaya açılan penceresi olsun istiyoruz, Gelibolu'nun tanıtımına, gelişmesine, Gelibolu'nun ekonomisine katkımız olsun istiyoruz, Gelibolu Medya sanal alışveriş merkeziniz olsun istiyoruz, Gelibolu Medya her zaman sizlerle birlikte olsun istiyoruz, konuk yazarlarımızla, seçkin konularımızla sizlerle birlikte olalım istiyoruz.

Çok şeymi istiyoruz!

Kesinlikle hayır...

Öyleyse;

"HERŞEY GELİBOLU İÇİN"

Gelibolu Medya olarak, her zaman ve her yerde doğruların yanında olacağımıza söz veriyoruz.

Çünkü gücümüzü siz Gelibolu'lulardan alacağımızı biliyoruz.

Saygılarımızla...

Gelibolu Medya Yayıncılık Yönetim Merkezi  

BİZ KİMİZ ?

Uzun yılların verdiği tecrübemize dayanarak, daha doğrusu uzun yıllardan bu yana amatörce yapmakta olduğumuz yayıncılığı, bir bakıma içimizdeki ukdeyi sanal ortamda gerçeğe dönüştürmeye karar verdik.

İlk işimiz yüz yılın buluşu internet ile sizlerle olan birlikteliğimize başlamak olsun istedik.

Öncelik sırasına göre Gelibolu Medya ile başta yerel haberler olmak üzere, yurttan ve dünyadan son dakika gelişmeleriyle sizlere hizmet edelim istiyoruz, sonrasında Allah izin verirse, haber Ajansı, web radyo, web tv, gazete, matbaacılık alanlarında faaliyet gösterecek ve basın yayın konularında tarafsız ve yasalara uygun davranmayı kendisine ilke edinmiş bir medya kuruluşu olarak hizmet edelim istiyoruz.

Şuan da gelecek ne gösterir onu bilemiyoruz ama biz çalışmalarımıza devam ettiğimiz sürece hep ileriye gideceğimize inanıyoruz.

Bu süreçte umuyoruz ki, sizlerde bizlerle birlikte olun. 

Gelibolu Medya Yayıncılık Yönetim Merkezi

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

ÇOK OKUNANLAR