06 Mart 2021 Cumartesi

GELİBOLUSPOR'DA GÖREV DEĞİŞİMİ OLDU

Yapılan Olağan Genel Kurul ile yönetim el değiştirdi.

gelibolusporda-gorev-degisimi-oldu
Geliboluspor'un Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için bu haftaya ertelenen Olağan Genel Kurul toplantısında Geliboluspor'un Belediyespor olması yönünde ilk adım atılmış oldu. 

Geliboluspor tesislerinde yapılan Olağan Genel Kurula Gelibolsupor Başkanı Mahmut Cankara, eski başkanlardan İsmail Öztürk ve Tamer Altunay'da
katıldılar.

Geliboluspor'da belki de bir devrin son bulduğu ve yeni dönemin ilk adımlarının atıldığı Olağan Genel Kurulda Divan Başkanlığını Ali Alver, yardımcılıklarını Turgut Tutum ve Ömer Yanık yaptı. 

Geçmiş yönetimin yönetim ve denetim kurulu raporlarının okunması ve oybirliğiyle kabul edilmesinin ardından eski başkanlardan Tamer Altunay, eski yöneticilerden Yusuf Taşkan, İsmail Çalışkan ve Şenol Usal yeni yönetim kuruluna başarılar dileyip gelecek sezonlardaki büyük hedefler için Kulübe her konuda yardımcı olacaklarının sözünü verdiler.

Yapılan seçim sonunda belirlenen kurullar şöyle şekillendi :

Yönetim Kurulu (Asil) :

1- Mevlüt Can, 2- Nedim Altıntoprak, 3- Metin Temizel, 4- Burak Göksel, 5- Şuayip Çelik, 6- Salim Bayrak, 7- Mehmet Sancar, 8- Yüksel Arslan, 9- Mehmet Emin Sandal, 10- Murat Can, 11- Raci Durmuş, 

Yönetim Kurulu (Yedek)

1- Ahmet Kaya, 2- Özkan Tutkun, 3- Serkan Pala, 4- Şenol Usal, 5- Tuncay Kahraman, 6- Mustafa Ünal, 7- Muharrem Yalçınöz, 8- İsmail Hakkı Gören, 9- Bülent Aktaş, 10- İbrahim Üülküseven, 11- Yalçın Karabaş.

Denetleme Kurulu :

1- Nihat Sekmen, 2- Derya Uysal, 3- Hasan Şen.

Onur Kurulu :

1- Mustafa Özacar, 2- Alper Türkmen, 3- Mahmut Cankara, 4- Tamer Altunay, 5- İsmail Öztürk.

ASKF Üyeleri :

1- Yusuf Taşkan, 2- Mevlüt Can, 3- Mahmut Cankara, 4- Arif Çan, 5- İsmail Çalışkan, 6- Gürbüz Özen, 7- Doğan Cabaş, 8- Şuayip Çelik.

Haber : Osman Okan


Haber okunma sayısı: 4283
Haber eklenme tarihi : 06.06.2016 19:05YORUMLAR

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER