06 Mart 2021 Cumartesi

GELİBOLUSPOR ANTRENMANINA MORAL ZİYARETİ

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Geliboluspor antrenmanını ziyaret etti.

geliboluspor-antrenmanina-moral-ziyareti
Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Çanakkale Süper Amatör Lig de mücadele eden Lacivert - Beyazlı ekip Geliboluspor antrenmanını ziyaret ederek, futbolculara ve teknik ekibe tatlı ikramında bulundu.

Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, Geliboluspor antrenmanını ziyaret ederek futbolcular ve teknik ekibe tatlı ikramında bulunurken, Geliboluspor'un bu sezonu hakkında bilgi aldı.Çanakkale Süper Amatör Lig de mütevazi bütçesi ve yetersiz kadrosu ile ligde kalma mücadelesi veren Lacivert - Beyazlı ekibe moral vermek istediğini dile getiren Özacar, bir takım şansızlıklar sonucunda takımın ligde istenilen yerde olmadığını belirtti.  

Özacar, teknik heyetten futbolcularına, taraftarından camiasına kadar azim ve kararlılıkla mücadele edildiği takdirde bu zor günlerin atlatılabileceğini söyledi.

Ligin bitimine beş hafta kala Belediye Başkanı Özacar’ın moral ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Teknik Direktör Ersoy Öz ve takımın tecrübeli kaptanı Yaver Varol, "Önümüzdeki maçları puan ve puanlarla kapatarak, takımımızın Süper Amatör Lig’de kalacağı inancını taşıyoruz. Bunun içinde herkesin takıma destek olması gerekmektedir. Sezon sonunda inşallah üzülmeyeceğiz" ifadelerini kullandılar.

Futbolcular ve teknik ekip ile tek tek selamlaşan Özacar, yaptığı kısa konuşmanın ardından Geliboluspor antrenmanından ayrıldı.


Gelibolu Medya Haber Merkezi

Haber okunma sayısı: 3720
Haber eklenme tarihi : 10.03.2016 17:30YORUMLAR

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER