07 Ağustos 2020 Cuma

TEDAVİDE YENİ NESİL UYGULAMA INVISALIGN ŞEFFAF PLAK TEKNOLOJİSİ

Align Technology bu başarısıyla birlikte dünya çapında 7 milyonuncu hastasına ulaştığını da duyurdu.

tedavide-yeni-nesil-uygulama-invisalign-seffaf-plak-teknolojisi
Invısalign sistemiyle ortodontik tedaviye şeffaf plak teknolojisi ve daha hızlı tedavi olanağıyla yeni bir soluk getiren Align Technology, dünyanın gelir, kâr ve hisse senedi getirisi bakımından en iyi üç yıllık performans gösteren şirketlerinin bulunduğu Fortune 100 En Hızlı Büyüyen Şirketler listesinde yer aldı. Align Technology bu başarısıyla birlikte dünya çapında 7 milyonuncu hastasına ulaştığını da duyurdu. 

Align Technology, dünyanın en gelişmiş şeffaf plak teknolojisine sahip Invisalign sistemiyle tedaviye başlayan hasta sayısının 7 milyona ulaştığını bildirdi. Ortodontik tedavi sürecine yeni bir boyut kazandırarak birçok hastanın tedavisini kolaylaştıran Align Technology, Fortune 100 En Hızlı Büyüyen Şirketler listesinde 25. sıradan girerek dünyanın gelir, kâr ve hisse senedi getirisi açısından en iyi üç yıllık performans gösteren şirketleri arasında yer aldı.Align Technology 7 milyonuncu hastaya ulaştı

Align Technology, 1999 tarihinde geliştirdiği Invisalign teknolojisiyle birlikte kurulduğu günden bugüne sürekli olarak büyümeye, gelişmeye ve ortodontik hastalara yeni tedavi olanakları sunmaya devam ediyor.

Şeffaf plak teknolojisi, estetik ve ağrısız daha hızlı tedavi olanağıyla ortodontik tedaviye yeni bir boyut kazandıran Align Technology, dünya genelinde 7 milyonuncu hastasına ulaştı.
Align Technology Türkiye Genel Müdürü Evren Köksal, Align Technology’nin başarılı büyüyüşü ve Fortune 100 En Hızlı Büyüyen Şirket listesine girmesi hakkında şunları söyledi:

"Invisalign sistemi sayesinde hastalar, geleneksel ortodontik yöntemlerde olduğundan çok daha kolay bir tedavi süreci yaşıyorlar. Dünya genelindeki 150.000’i aşkın sertifikalı doktorumuz ve 7 milyonu aşan hasta sayımız ile Invisalign tedavisinin gittikçe daha da fazla benimsendiğini görüyoruz. Başarılarımızın, dünyanın gelir, kâr ve hisse senedi getirisi açısından en iyi üç yıllık performans gösteren şirketlerini gösteren Fortune 100 En Hızlı Büyüyen Şirket listesine girerek takdir edildiğini görmek bu sebeple bizleri çok mutlu ediyor."
 


 

Haber okunma sayısı: 8141
Haber eklenme tarihi : 01.10.2019 15:26YORUMLAR

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER