04 Mart 2021 Perşembe

SÖZ YAZARI NEHİR KIYICI İLE 90’LARA YOLCULUK

soz-yazari-nehir-kiyici-ile-90lara-yolculuk Nehir Kıyıcı müzikal yolculuğunun ilk teklisi Rüya’nın 90’lar versiyonu ile tekrardan karşımızda.

FAİK ÖZTÜRK’TEN SAFİYE SOYMAN’A ÇİĞKÖFTEDEN PASTA

faik-ozturkten-safiye-soymana-cigkofteden-pasta Ünlüler dünyasının en sempatik çiftlerinden Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ten çiğköfteli çifte kutlama.

GÖRKEM SAĞLAM 'OL SEN' İLE GELDİ

gorkem-saglam-ol-sen-ile-geldi Pop ve Alternatif müziğin yetenekli temsilcilerinden Görkem Sağlam, yeni şarkısı "Ol Sen" ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor!

EĞLENCEDE YEPYENİ BİR DÖNEMİ BAŞLATTI

eglencede-yepyeni-bir-donemi-baslatti JoJo lansman gecesine müzik, eğlence ve medya dünyasından tam 1.000 davetli katıldı.

YAZARININ SESİNDEN SERİSİ YENİ İSİMLERLE DEVAM EDİYOR

-yazarinin-sesinden-serisi-yeni-isimlerle-devam-ediyor "Yazarının Sesinden" yeni isimler ve eserleriyle edebiyatseverlerle buluşacak.

2000 SONRASI ARABESK YENİDEN

2000-sonrasi-arabesk-yeniden Sibel Öz ve İsmail Afacan'ın hazırladığı "Müzikte, Sinemada ve Edebiyatta 2000 Sonrası Arabesk Yeniden" kitabı raflardaki yerini aldı.

2020’DE EN ÇOK DİNLENENLER

2020de-en-cok-dinlenenler Müzik zevkiniz sizin hakkınızda ne söylüyor? Bu yıl The Weeknd ve Tones and I ve benzerlerini dinlediyseniz müzikal ikizinizin “kedi” olduğunu duyunca şaşırabilirsiniz.