06 Mart 2021 Cumartesi

ÖZACAR HASTA ZİYARETİNE GİTTİ

Başkan Özacar: "Sağlık insanın en büyük hazinesi" dedi.

ozacar-hasta-ziyaretine-gitti
Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, hasta ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Özacar, Camikebir Mahallesi’nde yaşayan Sevinç ailesini ziyaret ederek "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Belediye Başkanı Özacar, Camikebir Mahallesi’nde yaşayan, trafik kazası sonucu yaralanan Güner Sevinç’i ziyaret ederek "Acil şifalar" diledi.Hasta ziyaretlerine verdiği önemi her fırsatta dile getiren Başkan Özacar, Camikebir Mahallesi’nde oturan Güner Sevinç’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Günlük çalışma temposu içinde ilçe halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Özacar, trafik kazası sonucu yaralanan Güner Sevinç’i evinde ziyaret etti.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Özacar, ziyaretteki amaçlarının, rahatsızlıkları nedeniyle gününü evde geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

Başkan Özacar: "Sağlık insanın en büyük hazinesi. Bazen beklenmedik kazalar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir" şeklinde konuştu.

Gelibolu Medya Haber Merkezi

Haber okunma sayısı: 3819
Haber eklenme tarihi : 06.07.2015 21:56YORUMLAR

Yorum yazabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER