06 Mart 2021 Cumartesi

ZES ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI ARTIK 81 İLDE

zes-elektrikli-arac-sarj-istasyonlari-artik-81-ilde 420’den fazla lokasyonda ve 710’dan fazla araca aynı anda hizmet veren ZES, elde ettiği pazar payıyla sektördeki liderliğini de koruyor.

KARSAN'DAN ROMANYA’YA ELEKTRİKLİ ARAÇ İHRACATI YAPILDI

karsandan-romanyaya-elektrikli-arac-ihracati-yapildi Yüzde 100 elektrikli araçlarıyla Avrupa’nın çevreci tercihi olan yerli üretici Karsan, Romanya’nın Dej Belediyesi’ne 14 adet Atak Electric ve 6 adet Jest Electric teslimatı gerçekleştirdi.

11 AYDA ÜRETİM % 13 İHRACAT % 28 AZALDI

11-ayda-uretim--13-ihracat--28-azaldi Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) verilerine göre, Ocak-Kasım döneminde otomotiv üretimi bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 13 azalarak 1 milyon 148 bin 240 adet, otomobil üretimi yüzde 14 azalarak

TÜRK İŞVERENLER BİR YIL ÖNCESİNE DÖNMEK İSTİYOR

turk-isverenler-bir-yil-oncesine-donmek-istiyor Türk işverenlerin yüzde 28'i bir yıl içerisinde COVID-19 öncesi işe alım seviyelerine geri dönmeyi bekliyor.

BLACK FRIDAY'DE ONLINE ALIŞVERİŞ HACMİ 2.5 KAT ARTTI

black-fridayde-online-alisveris-hacmi-25-kat-artti E-ticaret sektöründe alışveriş çılgınlığının yaşandığı Black Friday, alışveriş tutkunlarına bu yıl da büyük indirim fırsatları sundu.

Korona Virüs Sonrası Dolar Fiyatları ve Türkiye Ekonomi Piyasaları

korona-virus-sonrasi-dolar-fiyatlari-ve-turkiye-ekonomi-piyasalari Ülkemizde dolar 7 TL’yi aşmışken, dolar yorumları ve altın analizlerinden gördüğümüz üzere, altının da doların kapıldığı rüzgara kapıldığını, hatta dolar yorum grafiklerine eş değer ciddi

TÜRKİYE'DEKİ EMLAK YATIRIMLARINDA AMORTİSMAN SÜRESİ 19,5 YIL OLDU

turkiyedeki-emlak-yatirimlarinda-amortisman-suresi-195-yil-oldu Türkiye’deki emlak yatırımlarında amortisman süresi 19,5 yıl olurken, yıllık brüt getiri ise yüzde 5,24 oldu.

E-KİMLİK DOĞRULAMA CİHAZI İLE DİJİTAL SÖZLEŞME DÖNEMİ

e-kimlik-dogrulama-cihazi-ile-dijital-sozlesme-donemi Türkiye’nin % 100 yerli ilk e-kimlik doğrulama cihazı biOnay’a artık elektronik imza da yüklenebilecek.

'TÜSİAD BU GENÇLİKTE İŞ VAR!' GİRİŞİMCİLİK PROGRAMINA DÖNÜŞÜYOR

tusiad-bu-genclikte-is-var-girisimcilik-programina-donusuyor-- Program dahilinde genç girişimcilere kampüs etkileşimi, iş fikri yarışması, kuluçka dönemi desteği, iş ağlarıyla network ve mentorluk fırsatları sunulacak.